Motor contactor
In stock
- Delivery time:
- 5-10 Business days
- Shipping cost:
- 7.99 ÂŁ
Motor contactor
The motor contactor can manually raise the lifts without using the control panel controls.
Â
Position: installed on the control panel circuit boards
Description
Motor contactor
The motor contactor can manually raise the lifts without using the control panel controls.
Â
Position: installed on the control panel circuit boards
Technical Data
Technical Data
| SKU | X243 |
|---|---|
| EAN-Code | 757.284.129.605 |
| Delivery Time | 5-10 Business days |
| Power supply | none |
| Shipping costs | 8 |
| Express Shipping Available | No |
| Länge | 69 mm |
| Anzahl verbauter Teile | 1 |
| Spulenspannung | 400 V |
| Kontaktstrom | 20 A |
Delivery Scope
Delivery Scope
Motor contactor (1 piece)
,hkd_delivery_time=5-10 Business days,hkd_lieferumfang=Motor contactor (1 piece),hkd_Unlocking=1st generation