4x Flat Rubber Blocks Lifting Pads
Out of stock
- Delivery time:
- 3-7 Business Days
- Shipping cost:
- 8.99 £
4 piece rubber blocks X163
Â
Description
4 piece rubber blocks X163
Technical Data
Technical Data
| SKU | X163 |
|---|---|
| EAN-Code | 757.284.116.292 |
| Delivery Time | 3-7 Business Days |
| Power supply | none |
| Shipping costs | 9 |
| Express Shipping Available | No |
| Weight | 10 kg |
| Höhe | 20 |
| Lifting height max. | 410 mm |
| Weight | 9 kg |
| Länge | 580 mm |
| Anzahl verbauter Teile | 1 |
Delivery Scope
Delivery Scope
4 Stück Klötzer X163