Switch relay
In stock
- Delivery time:
- 5-10 Business days
- Shipping cost:
- 7.99 ÂŁ
Switch relay
The relay is responsible for switching the circuit on the circuit board.
Â
Location: Inside the control panel
Description
Switch relay
The relay is responsible for switching the circuit on the circuit board.
Â
Location: Inside the control panel
Technical Data
Technical Data
| SKU | X236 |
|---|---|
| EAN-Code | 757.284.129.407 |
| Delivery Time | 5-10 Business days |
| Power supply | none |
| Shipping costs | 8 |
| Express Shipping Available | No |
| Länge | 26 mm |
| Anzahl verbauter Teile | 1 |
| Spulenspannung | 24 V |
| Kontaktstrom | 3 A |
| Anschlusstyp | 28 VDC |
Delivery Scope
Delivery Scope
Switch relay (1 piece)
,hkd_Accessible=Full-rise scissor lift,hkd_delivery_time=5-10 Business days,hkd_lieferumfang=Switch relay (1 piece),hkd_pack_image=no_selection,hkd_Unlocking=DSL Generation