Switching Power Supply, Industrial Control, 156 W
In stock
- Delivery time:
- 5-10 business days
- Shipping cost:
- 7.99 £
Description
Switching power supply, industrial control, 156 W, 24 V, 16.5 A
Â
156 W single output AC/DC power supply.
Built-in sound mode with overload and voltage protection. The power supply has a universal input voltage of 88 V AC to 132 V/AC.
Â
Position: protected within the control panel of the Krömer lift.
Technical Data
Technical Data
| SKU | X323 |
|---|---|
| EAN-Code | 757.284.129.001 |
| Delivery Time | 5-10 business days |
| Power supply | none |
| Shipping costs | 8 |
| Express Shipping Available | No |
| Anzahl verbauter Teile | 1 |
| Spulenspannung | 230 V |
| Einbaumaße: Länge | 110 mm |
| Einbaumaße: Breite | 80 mm |
| Einbaumaße: Höhe | 35 mm |
| Anzahl der Pole | 1 |
| Kontaktstrom | 24 V |
| Wirkungsgrad | bis zu 86% |
| Anschlusstyp | Schraubenanschlussklemmen |
| Druckkraft | bis 70°C |